Hakkımızda

Gamerepin.com online oyunların, epinlerin ve ön ödemeli kartların satışını yapmak amacıyla 2014 yılında Türkiye’de tüzel kişiliğe haiz olarak kurulmuş ve halen faaliyetini sürdürmektedir.

Havale ve EFT, banka veya kredi kartı şeklinde farklı ödeme seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, sunucularımızda ödeme sayfasında istenen kişisel kredi kartı bilgileriniz tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler sitemizin ara yüzü üzerinden ödeme firması, banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir. Ayrıca, tüm bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir.

Amacımız güvenli bir alt yapı ve en uygun fiyat alternatifi ile müşteri memnuniyeti odaklı yenilikçi, hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıdır.

Hedefimiz sektörde güvenilir ve sürekli bir şirket olmaktır. Bununda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile olacağının bilincindeyiz.

Sitemize üye olduktan ve size uygun ödeme seçenekleri ile bakiye yükledikten sonra sitemizden 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Epinler anında online olarak teslim edilmektedir. Sitemizde aldığınız üretici epin ürünleri, siz oyun severlere güvenli bir şekilde kullanım imkanı vermektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.